sobota, 3 listopada 2012

; )

Gdy tylko ktoś otworzy/uchyli okno , Holy wpada jak torpedka i przez najbliższe kilka h.<powaga> wygląda tak :
Jednak najczęściej wyjdzie za okno i położy się na parapecie xD
U nas pogoda się dzisiaj poprawiła, mam nadzieję, że jutro będzie jeszcze ładniej bo .. idziemy na spacer z Setulą <3
Jednak wracając do pogody, chciałam dziś wyciągnąć frii i poćwiczyć vaulty i overy . Gdy długo nie ćwiczymy ona zapomina i zamiast odbić się od nogi przeskakuje ją . Robiła bym z nią to więcej razy , ale W CZASIE  drugiej cieczki Holy zwariowała i frii ją nie kręciło , jednak po cieczce , pełna nadziei , wyciągnęłam dyski i .... Holy znów pięknie biegała, fruwała, skakała i co tylko mogłam sobie wyobrazić ; )


Dużo myślałam nad startem na DCDC , nie jestem z 100% pewna czy nam się uda wystartować w nast. sezonie , ale postanowiłam, że zacznę wymyślać jakiś układ na free i ćwiczyć poszczególne elementy oddzielnie aby były opanowane w 100% i wtedy zobaczymy jak nam to wychodzi i kto wie..


Z sztuczkowania nie mam cierpliwości aby z nią ogarnąć 'kulawy pies' - umiemy już trzymać łapkę w powetrzu przez długi czas, ale za nic nie chce zrobić chociaż kroczku ; (- i wchodzenie zadem na drzewa /kamienie - umie wchodzić doopą na krzesła/kanapę/tapczan/ moje kolana , ale na drzew nie chce wejść; ( No ale Holy to mądra kobietka i myślę, że niedługo to wszystko opanuje i będzie OK .

Nie mam pomysłów o czym pisać na blogu, nasze życie jest nudne xD

1 komentarz:

  1. nie jest nudne ! nie tylko starty na zawodach są ciekawe :D ! pisz co myślisz i duuużo , duuużo zdjęć Hols !
    a ja bardzo liczę ,żeby ten spacer jutrzejszy się udał !

    OdpowiedzUsuń